Termin zebrań z rodzicami
13.09.2023 r. (środa) – zebranie ogólne rodziców i zebrania klasowe inaugurujące rok szkolny 2023/2024
25.10.2023 r. (środa) – indywidualne konsultacje
7.12.2023 r. (czwartek) – zebrania klasowe (informacja o grożących ocenach niedostatecznych i nagannym zachowaniu)
21.02.2024 r. (środa) – zebrania klasowe oraz indywidualne konsultacje (analiza śródrocznych wyników nauczania)
10.04.2024 r. (środa) – indywidualne konsultacje
8.05.2024 r. (środa) – zebrania klasowe (informacja o grożących ocenach niedostatecznych i nagannym zachowaniu oraz przewidywanych ocenach końcoworocznych) oraz indywidualne konsultacje
Zebrania Rad Oddziałowych i Zarządu Rady Rodziców odbywają się na 30 min przed zebraniami z rodzicami w stołówce szkolnej.
Konsultacje nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024
Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 2 im. Józefa Pukowca w Pawłowicach
Lp.
NAZWISKO I IMIĘ
DZIEŃ
GODZINA
1
Płonka Olga
Piątek
13:30-14:30
2
Lazarek Małgorzata
Czwartek
14:20-15:20
3
Lenik Danuta
Poniedziałek
13:00 - 14:00
4
Adamczyk Barbara
Poniedziałek
9:40-10:10
13:30-14.005
Bajkiewicz Małgorzata
Wtorek
12:20-13:20
6
Baron Barbara
Czwartek
14:20-14:50
7
Błaszczuk-Sabat Katarzyna
Wtorek
Piątek
12:20-12:50
8:50-9:20
8
Bochnak Iwona
Piątek
11:20-12:20
9
Brudny Daniel
Piątek
12:45-13:45
10
Czajkowska-Wadas Joanna
Wtorek
Środa8:15–8:45
8:15–8:45
11
Czajkowska-Welchar Beata
Czwartek
Piątek
11:35-12:05
12:20-12:50
12
Czekaj Alina
Czwartek
11:30-12:30
13
Czekaj Piotr
Wtorek
14:20 – 15:20
14
Czernik Agnieszka
Poniedziałek
9:25-10:25
15
Czerwińska Bożena
Wtorek
Czwartek
15:10-15:40
7:15-7:45
16
Dąbrowska Sylwia
Wtorek
10:35 – 11:35
17
Dec Małgorzata
Wtorek
11:35 – 12:35
18
Gargol Ewa
Wtorek
7:45-8:45
19
Gawlikowska Michalina
Piątek
7:00 – 8:00
20
Gryboś Joanna
Poniedziałek
7:15 – 7:45
21
Idus Katarzyna
Wtorek
Środa13:00-13:30
12:40-13:1022
Kantyka-Nabagło Edyta
Piątek
9:35 – 10:05
23
Konofał Mariola
Wtorek
Środa
9:45 – 10:15
8:15 – 8:4524
Korbela-Herok Iwona
Poniedziałek
12:40-13:40
25
Kowolik Joanna
Wtorek
Piątek
10:35 – 11:20
11:35-11:50
26
Krosny Joanna
Wtorek
7:00-8:00
27
Król Izabela
Piątek
7:45-8:45
28
Kulak Barbara
Wtorek
14:00 – 15:00
29
Kwiatek Kamila
Wtorek
Czwartek
12:15- 12:40
9:50-10:2530
Lerch –Henczko Maria
Wtorek
8:00-8:20
14:20-15.00
31
Markiton-Polczyk Monika
Piątek
13:40-14:40 (co dwa tygodnie)
32
Mazur Małgorzata
Czwartek
8:45-9:45
33
Michalska Wioletta
Środa
12:20-13:20
34
Mikołajec Irena
Wtorek
8:30-9:30
35
Miłoś Weronika
Piątek
9:35-10:35
36
Mosioł Norbert
Środa
Czwartek
7:15-7:45
7:15-7:45
37
Nejkauf –Pęczek Wiktoria
Poniedziałek
7:45-8:45
38
Obracaj Jadwiga
Poniedziałek
10:30-11:30
39
Olencka Katarzyna
Czwartek
11:20-12:20
40
Pliska Iwona
Poniedziałek
Środa11:30-12:00
11:30-12:0041
Płonka Olga
Piątek
10:00-11:00
42
Polnik – Patas Mirela
Wtorek
11:50-12:20
43
Półgroszewicz Anna
Wtorek
7:30-8:30
44
Przybyłko Mariola
Wtorek
Piątek
11:00-11:30
11:00-11:30
45
Pustułka Iwona
Środa
11:40-12:40
46
Sikora Agata
Czwartek
11:35-12:35
47
Sławacka Monika
Poniedziałek
8:00-8:30
48
Sztychny Adam
Czwartek
12:40 -13:25
49
Szulik Liliana
Środa
12:40-13:40
50
Szwajlik Antonina
Czwartek
10:00-11:00
51
Talik Ewelina
Piątek
13:25-14:25
52
Walczak Dominika
Środa
11:20 – 12:20
53
Wiatrok Izabela
Wtorek
12:20-13:20
54
Wilde Małgorzata
Środa
14:20-15:30
55
Witalewska - Moj Natalia
56
Żeromska Aleksandra
Piątek
7:45-8:00
8:50-9:35