• Stołówka szkolna

  • Stołówka szkolna

          • Drodzy Uczniowie.

            Serdecznie dziękujemy Wam za korzystanie z obiadów w stołówce szkolnej
            w mijającym roku szkolnym. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią Waszej codzienności i dbać o Wasze dobre samopoczucie.

            Życzymy Wam wspaniałych, bezpiecznych i pełnych radości wakacji oraz wielu niezapomnianych chwil spędzonych w gronie najbliższych.

            Już dziś zapraszamy Was serdecznie do korzystania ze stołówki szkolnej
            w kolejnym roku szkolnym. Będziemy na Was czekać z pysznymi posiłkami!

             

                                                                                                                                                           Z pozdrowieniami

            Pracownicy stołówki szkolnej