Stołówka szkolna
Drodzy Uczniowie.
Serdecznie dziękujemy Wam za korzystanie z obiadów w stołówce szkolnej
w mijającym roku szkolnym. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią Waszej codzienności i dbać o Wasze dobre samopoczucie.Życzymy Wam wspaniałych, bezpiecznych i pełnych radości wakacji oraz wielu niezapomnianych chwil spędzonych w gronie najbliższych.
Już dziś zapraszamy Was serdecznie do korzystania ze stołówki szkolnej
w kolejnym roku szkolnym. Będziemy na Was czekać z pysznymi posiłkami!
Z pozdrowieniami
Pracownicy stołówki szkolnej
